Skip to main content

Laboratoře

Laboratoře nabízejí nováčkům ve světě digitálního zpravodajství informace od odborníků v oboru a rady, jako rozšířit své aktivity na internetu.

Každá lekce je upravena na míru účastníkům a nabízí podrobné informace z oblasti digitálního zpravodajství. Počet míst je omezený – je nutná registrace.

Digital Immersion Week

V prvním dílu digitálních laboratoří FT Strategies se naučíte lépe zaujmout čtenáře a vybudovat strategii, která obstojí i v budoucnu. V interaktivním pětidenním programu můžete očekávat přednášky a debaty odborníků v oboru; vyvrcholením bude příprava individuálního plánu k posílení příjmů od čtenářů.

Doručeno:
FT Strategies Logo

Rapid Response Sprint

V druhé části digitálních laboratoří FT Strategies se naučíte, jak vyvíjet a testovat řešení k získávání příjmů od čtenářů na základě dat. V tomto dvoutýdenním výukovém maratonu se dozvíte, jaké problémy přináší epidemie COVID-19 a účastníci budou spolu s odborníky z řady oborů pracovat se skutečnými daty a připravovat řešení kritických problémů.

Doručeno:
FT Strategies Logo

Table Stakes Europe

Seznamte se se základními úskalími digitálního zpravodajství a naučte se je překonávat díky individuální péči odborných koučů. Program Table Stakes Europe, připravovaný ve spolupráci s asociací WAN IFRA, je určen manažerům z místních a regionálních tiskovin. Jeho absolvování trvá více než rok a řeší se zde kritické problémy oboru.

Doručeno:
Wan Ifra Logo
No longer accepting applications